Конечно време со мојата внука: Елена Ристеска не издржа да се пофали

Конечно време со мојата внука: Елена Ристеска не издржа да се пофали

Објавена во: Совети // Семејство

Поп пејачката Елена Ристеска не ја крие својата голема љубов кон внука си Делфина. Секое слободно време го користи за биде со неа и постојано споделува фотографии од нивните дружби.

Овој пат пејачката на своето Инста стори објави фотографија од внуката, на која Делфина позира со куќичка во раце. 

„Успеавме! Јас и Делфи направивме прекрасна куќа... Конечно време со мојата внука...“ - напиша покрај фотографијата нашата пејачка.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: