Најново:

Сара Џесика Паркер за првпат ги покажа ќерките: Наполнија 13 години, а на светот дури сега му дозволи да ги види (ФОТО) Прочитај повеќе

Кралското семејството е загрижено поради новата сезона на „The Crown“: На удар е новиот крал Прочитај повеќе

Малите нешта прават голема разлика: Секоја фризура ќе изгледа 100 пати подобро со овој мал детаљ (ВИДЕО) Прочитај повеќе

Хејли Бибер конечно одговори на обвинувањата дека ѝ го украла Џастин на Селена: Што кажа во своја одбрана? Прочитај повеќе

Лина Пејовска испеа една од најпознатите балади на Саша Матиќ: Еве како звучи кога пее песна стара 20 години (ВИДЕО) Прочитај повеќе

Облечи јакна аман, таму зима е: И во роденденска порака за својот син, Дани Димитровска покажа дека е грижлива мајка (ФОТО) Прочитај повеќе

Тестови