Најново:

Илон Маск ја искоментира Мајли Сајрус: Хаос на „Твитер“ поради неговиот коментар Прочитај повеќе

Поранешниот на Кардашијан не штеди за девојката на која може да ѝ биде татко: Подарок од 57.000 долари за 20-тиот роденден Прочитај повеќе

Тетоважа посветена на Бред Пит: Анџелина Џоли има нов цртеж на телото и има врска со нејзиниот поранешен сопруг Прочитај повеќе

Имала само 9 години: Се појави видое од првиот актерски ангажман на Скарлет Јохансон Прочитај повеќе

Посреќни од било кога: Како им изгледа животот на Ариана Гранде и Далтон Гомез по венчавката? Прочитај повеќе

Јавноста е шокирана: Принцот Хари ја изневерувал Меган Маркл со оваа девојка Прочитај повеќе

Тестови