Немања Гудељ, тотално го промени изгледот: Посетил клиника во Турција и го смени личниот опис - Сите се во неверување (ФОТО)

Немања Гудељ, тотално го промени изгледот: Посетил клиника во Турција и го смени личниот опис - Сите се во неверување (ФОТО)

Објавена во: Спорт // Фудбал

Сопругот на Анастасија Разнатовиќ, Немања Гудељ направи огромна промена во физичкиот изглед! Српскиот фудбалер побарал помош во Турција и сега изгледа многу поинаку од порано …


Дефанзивецот на Севиља беше подложен на трансплантација на коса и резултатите се навистина видливи. Тој напиша за тоа на Инстаграм.


- Со задоволство можам да ги споделам со вас резултатите од мојата трансформација на косата! Проверете го сега! Резултатите се неверојатни. Засекогаш благодарни за оваа трансформација – најави Гудељ.

Тогаш дознавме кој е „виновен“ за оваа промена:

- Кој те прати таму и реши се, слава за него … – напиша Иван Рактиќ, хрватскиот ас, во коментарот под објавата на Гудељ.


Фото:Инстаграм

Објавена во: Спорт // Фудбал

Можеби ќе ве интересира: