10 одлични аутфити со црни фармерки на познатите инфлуенсерки

10 одлични аутфити со црни фармерки на познатите инфлуенсерки

Објавена во: Мода // Moj стил

Добро парче облека во плакарот може да ве однесе далеку. Не треба да имате плакар полн со работи, туку само оние вистинските кои можете да ги комбинирате на одличен начин. Едно од тие „добри“ се црните фармерки, кои можете да ги носите на илјада различни начини, особено сега во есен. Ти издвојуваме неколку аутфити со црни фармерки од Инстаграм кои се навистина супер, а би можеле и тебе да те инспирираат.

Погледнете ги во продолжение нашите предлози:

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: