Анастасија без грам шминка и филтер: Ражнатовиќ позира во потполно природно издание (ФОТО)

Анастасија без грам шминка и филтер: Ражнатовиќ позира во потполно природно издание (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Ја вклучи камерата и покажа дека и без грам шминка и филтер изгледа убаво...

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ обожава да го негува природниот изглед и во повеќе наврати има истакнато дека приватно не сака да носи шминка.

Имено, додека одмарала во дневната соба, се одлучила да се сними за Инстаграм, и тоа во потполно природно издание.

Ја вклучила камерата и покажа дека и без грам шминка и филтер изгледа убаво, секако со редовна нега на лицето.

Коментарите на социјалните мрежи само се редеа, а многумина истакнаа дека Анастасија изгледа прекрасно.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: