Антониа Гиговска повторно полу-гола: Покажа како изгледа во поодмината бремност (ФОТО)

Антониа Гиговска повторно полу-гола: Покажа како изгледа во поодмината бремност (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Изгледа подобро од било кога...

Една од најдобрите пејачки кај нас Антониа Гиговска, ситно брои до породувањето со своето прво дете. Таа неодамна ја изненади јавноста со објавата дека е бремена од своето ново момче.

Иако се дигна голема прашина околу тоа кој е навистина татко на детето со оглед дека имаше долгогодишна врска со Иван, сето тоа помина како и секое чудо за три дена, работите конечно дојдоа на свое место, а идната мама е посреќна од било кога. Таа често среќата знае да ја сподели и со своите следбеници на социјалните мрежи  и да го разголи своето меше. 

Така е и овој пат, на видеото кое го објави на својот инстаграм профил, таа стои пред огледало и го гали својот стомак, а по неговата големина може да се забележи дека е во поодмината бременост.

Антониа изгледа беспрекорно, се чини дека не се поправила ниту малку, иако неодамна мака мачеше со килограмите,  пред да ослабе неверојатни 30 килограми. 

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: