Аријана Гранде ја скрати косата: Еве како изгледа сега!

Аријана Гранде ја скрати косата: Еве како изгледа сега!

Објавена во: Мода // Moj стил

Можете ли да ја замислите Аријана Гранде без долгото коњско опавче?
Иако одговорот е не, мора да се навикнете на ова, бидејќи пејачката драстично ја скрати косата. По раскинувањето со Пет Давитсон таа ја скрати косата, а на својот Инстаграм профил се пофали со новиот изглед.

фото: @arianagrande

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: