Барбара Ракичевиќ на посебно место: Пејачката со модерен изглед ужива на снег

Барбара Ракичевиќ на посебно место: Пејачката со модерен изглед ужива на снег

Објавена во: Stars // Музика

Ќерката на познатата поранешна водителка Мелита Ракичевиќ ужива на Копаоник...

Имено пејачката Барбара Ракичевиќ секојдневно ги изненадува обожавателите фотографии од нејзиното секојдневие.

Таа во моментов ужива во снежната идила на Копаоник, облечена во лежерна облека која и е наменета за прошетка.

Инаку Барбара во изминатиот период е актуелна со нејзините живи настапи во ноќните клубови низ нашата земја, кои ги има се почесто.Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: