Часовник на неделата: RED SHORE на Swatch за оние кои сакаат да бидат различни

Часовник на неделата: RED SHORE на Swatch за оние кои сакаат да бидат различни

Објавена во: Мода // Moj стил

Боите се првото нешто што ќе ви западне во око, кога е овој часовник во прашање...

Дизајниран да биде различен, RED SHORE на Swatch е составен од црн мат силиконски ремен со повеќебоен отпечаток, кој совршено се спојува црната боја.

Може да го носите секојдневно, без многу да се мислите дали ќе ви одговара на комбинацијата, бидејќи на него се застапени многу бои.

Овој часовник може да го најдете во сите продавници на „Божиновски“ или на нивната веб - страница, по цена од 4.100 денари.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: