Часовник на неделата: Со FLOWERZ на Swatch ќе ја носите пролетта на рака

Часовник на неделата: Со FLOWERZ на Swatch ќе ја носите пролетта на рака

Објавена во: Мода // Moj стил

Идеален за сите љубители на цветните дезени...

Овој забавен часовник има ременче со цветен принт и мат бело куќиште. Бројчаникот е исто така бел со шарени броеви и цвет,а светло жолтите сказалки го покажуваат точното време.

Цветниот моден додаток FLOWERZ на Swatch може да го најдете во сите продавници на „Божиновски накит и часовници“ или на нивната веб - страница по цена од 4.700 денари.

* ПР - објава

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: