Еден месец го дели од 1 годинка: Лукијан, синот на Таско и Таша наполни 11 месеци и е пресладок (ФОТО)

Еден месец го дели од 1 годинка: Лукијан, синот на Таско и Таша наполни 11 месеци и е пресладок (ФОТО)

Објавена во: Crush Of The Week, Музика

Цели 11 месеци наполни малиот Лукијан.

Синот на музичкиот артист и музичар Таско полека расте и се доближува до една годинка.

Лукијан е преслатко детенце кое наскоро ќе стане батко на сестричка.

Таско и Таша на интересен начин со торта го открија полот на бебенцето кое е на пат.

„Те чекаме девојче“ - напиша Таско под објавеното видео на социјалната мрежа Инстаграм.


Објавена во: Crush Of The Week, Музика

Можеби ќе ве интересира: