(ФОТО) Братот на Мартија денес прави свадба: Таа никогаш поубава!

(ФОТО) Братот на Мартија денес прави свадба: Таа никогаш поубава!

Објавена во: Moj стил, Музика

Денес младата пејачка Мартија Стајковиќ и нејзинито семејство имаат голема причина за среќа. Имено, нејзиниот постар брат ќе застане на лудиот камен. 

За овој голем ден пејачката се скоцка од глава до петици. Златна тоалета која совршено одговара на нејзината линија е изборот на Мартија за дневната забава. Надополнет со одличен мејкап и одлична фризура, овој „аутфит“ на младата пејачка секоја девојка би посакала да го износи.

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: