(ФОТО) Длабоко деколте и карнери: Мајката на змејовите ги воодушеви во црн фустан

(ФОТО) Длабоко деколте и карнери: Мајката на змејовите ги воодушеви во црн фустан

Објавена во: Moj стил, Филм

Мајката на змејовите повторно се појави во смел фустан.

Актерката Емилија Кларк на премиерата на филмот „Last Christmas“ се појави во црн фустан со потпис на модната куќа „Прада“ и ги остави сите без здив, пренесу Marie Claire. Црниот фустан со длабоко деколте и карнери и стоеше совршено, а воопшто не изгледаше вулгарно.

На овој настан се појави со колегата од филмот, Хенри Голдинг кои и парираше во својот стајлинг.

Објавена во: Moj стил, Филм

Можеби ќе ве интересира: