(ФОТО) Дуа Липа во минијатурен фустан

(ФОТО) Дуа Липа во минијатурен фустан

Објавена во: Мода // Moj стил

Светската поп-ѕвезда со албанско потекло, Дуа Липа, за новогодишната ноќ одбра креација која малкумина имаат храброст да ја облечат.

Провокативниот сребрен фустан, пејачката го искомбинира со впечатлив златен накит. 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: