(ФОТО) Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

(ФОТО) Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

Објавена во: Мода // Moj стил

Врската помеѓу Ирина Шајк и Бредли Купер заврши минатата недела, но Ирина не се одлучи за тишина на своите профили на социјалните мрежи.

Таа објави две фотографии на кои изгледа неверојатно. Нејзиниот најнов пост е виситнска фотографија за славење, на која таа во костим за капење позира. „Бредли некаде плаче“ - напиша некој во коментар, што најверојатно е вистина.

Ова не е прва објава на Ирина по разделбата. Нејзината прва фотографија е објавена пред неколку дена и истата го привлече вниманието и на Мајли Сајрус.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: