(ФОТО) Мора да го имате: Ања Ветерова во празничен фустан

(ФОТО) Мора да го имате: Ања Ветерова во празничен фустан

Објавена во: Moj стил, Музика

Празничната еуфорија и забави, бараат да изберете стајлинг во кој ќе останете забележани.

Младата Ања Ветерова очигледно го има совршеното фустанче за оваа пригода. Светките се тренд број еден во моментов, а ова асиметрично фустанче е полн погодок.

Ања го комбинира со црни салонки, и минимално накит. Едноставно, свечено и впечатливо- ова фустанче мора да се најде во вашиот гардеробер.

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: