(ФОТО) Со црна коса: Каролина и вака изгледа совршено добро

(ФОТО) Со црна коса: Каролина и вака изгледа совршено добро

Објавена во: Мода // Moj стил

Речиси и да заборавивме дека во одредена фаза од нејзината долгогодишна и плодна кариера, Каролина Гочева имаше црна коса. Бојата навистина ѝ прилега, а дали поп-ѕвездата повторно би се одлучила на ваква трансформација, останува да видиме.

Оваа фотографија на Кире Галевски е од 2001 година, дел од промотивната фотосесија за вториот албум на пејачката. 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: