(ФОТО) Ветено - сторено: Во најголем луксуз Кајли го прослави својот роденден!

(ФОТО) Ветено - сторено: Во најголем луксуз Кајли го прослави својот роденден!

Објавена во: Мода // Moj стил

Мајка и Крис прва во семејството ја започнала традицијата со раскошни забави, постарата сестра Ким со сопругот Канје Вест, исто така успешно ја следеше со години, но најмладиот член од кланот Кардашијан - Џенер со својата прослава за 22 роденден го надмина целото семејство.

Пред неколку дена младата милијардерка со приватен авион во друштво на мајка си и дечкото и неколку најдобри пријатели замина на јахта, чиј наем чини 1,2 милиони долари неделно. Вкупната вредност и е 220 милиони долари, долга е 92 метри, а има кино, сауна, базен и салон за разубавување.

Во продолжение погледнете фотографии од роденденската забава на најмладата милијардерка.

View this post on Instagram

Morning Sunshine! #HappyBirthdayKylie #love

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: