(ГАЛЕРИЈА) Најлошо облечените на Греми наградите 2019

(ГАЛЕРИЈА) Најлошо облечените на Греми наградите 2019

Објавена во: Мода // Moj стил

Тоа што се добри во музиката не значи дека се добри и кога треба да направат модна комбинација. Од огромни шешири до тоалети кои наликуваат на скулптури - ова се најлошо облечените ѕвезди на доделувањето на овогодинешните Греми награди.

1.  Кајли Џенер

2.  Карди Би

3.  Џенифер Лопез

4. Кети Пери

5.  Ашанти

6.  Тиера Вак

7.  Џини Маи

8.  Ела Маи

9.  Марен Морис

10.  Меган Треинор

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: