Гоца Тржан стана јутјуберка: Девојки мора да ги погледнете нејзините влогови!

Гоца Тржан стана јутјуберка: Девојки мора да ги погледнете нејзините влогови!

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката Гоца Тржан почна да ги следи последните светски трендови. Имено таа почна да објавува „мејк ап“ туторијали во кои ги подучува девојките како да се шминкаат. Девојките полудеа по нејзините „јутјуб влогови“, а доколку не сте ги погледнале досега, време е да го сторите тоа!

 Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: