Голем повод за славење во домот на Анастасија Деа и Бетмен Велит: Синот Раде наполни 1 годинка

Голем повод за славење во домот на Анастасија Деа и Бетмен Велит: Синот Раде наполни 1 годинка

Објавена во: Совети // Семејство

Втората среќа на водителката и поранешна уредничка на утринската програма на ТВ Алфа, Анастасија Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски (Бетмен Велит) наполни 1 годинка.

Раде како што сподели неговата мајка на Инстаграм стори веќе ги направил првите чекори и на својот прв роденден веќе оди.

А честитките по повод роденденот пристигнале од сите страни.

Мама Анастасија на роденденот на Раде се потсети на неговото раѓање, односно на утрото на неговото доаѓање на свет. 

Инаку парот ја има и Дениција, која годинава ќе полни три годинки.

Фото: Инстаграм - Анастасија Деа


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: