Хит фризура: Оваа есен сите ќе носат само една боја на коса

Хит фризура: Оваа есен сите ќе носат само една боја на коса

Објавена во: Мода // Moj стил

Косата избоена во боја на чоколадна торта е новата хит фризура. Како не би било кога и самото име и звучи вкусно. Фризурата е идеална за девојки кои сакаат да ја осветлат косата, но немаат храброст да направат драстична промена. 

Во продолжение погледнете неколку фотографии кои ќе ве инспирираат за да го освежите вашиот изглед.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: