Импресивен настап на Анди од Гостивар: Ги воодушеви сите на финалето на хрватскиот „Суперталент“ (ВИДЕО)

Импресивен настап на Анди од Гостивар: Ги воодушеви сите на финалето на хрватскиот „Суперталент“ (ВИДЕО)

Четирикратниот светски шампион во танц,  Анди Исмаили  од Гостивар со импресивен танц се претстави во финалето на хрватското шоу „Суперталент“.

Иако не ја однесе победата, сите беа воодушевени од неговата изведба.


Можеби ќе ве интересира: