Јанко Илковски: „Ќерка ми на дочек на Нова Година во Белград и да, нема гајле од ладно! “ Убавицата на тато носи екстра кратко фустанче (ФОТО)

Јанко Илковски: „Ќерка ми на дочек на Нова Година во Белград и да, нема гајле од ладно! “ Убавицата на тато носи екстра кратко фустанче (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Познатиот новинар и водител Јанко Илковски и тоа како има причина да биде горд татко. Неговата ќерка Сара е вистинска убавица која често можеме да ја видиме со некоја фотографија и хумористичен статус на неговиот профил.

Овој пат причината беше тоа што Сара на дочекот на Нова година во Белград се фотографирала по кратко фустанче по прерамки иако надвор температурите се блиску до нулата.

- Ќерка ми надочек на Нова Година во Белград и да, нема гајле од ладно, напиша Јанко на објавата.


А како изгледаше Сара на дочекот на најлудата ноќ во годината, погледнете во продолжение:Фото:instagram

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: