Кендал Џенер повторно ги шокираше сите: Ова е нејзинито ново домашно милениче!

Кендал Џенер повторно ги шокираше сите: Ова е нејзинито ново домашно милениче!

Објавена во: Мода // Moj стил

Манекенката Кендал Џенер одлучи со своите следбеници на Инстаграм да ја сподели веста дека има ново домашно милениче.

Иако можеби помисливте дека Кендал има куче или пак маче, се лажете. Имено, манекенката за свое ново домашно милениче одбра змија.

На Инста стори таа објави фотографија на која змијата и е замотана околу нејзината пунџа, а на фотката напиша: „Мојот син“.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: