Ким е воодушевена: Чикаго (1) веќе оди на високи потпетици!

Ким е воодушевена: Чикаго (1) веќе оди на високи потпетици!

Објавена во: Мода // Moj стил

Иако има само една година, едногодишната Чикаго не само што знае да оди – туку знае да оди на ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ!

Чикаго Вест можеби е најмлада од трите деца на Ким и Канје, но тоа не значи дека им дозволува на постариот брат и сестра, Норт и Сајт, да ја засенат. Веќе ги следи чекорите на мајка си, па така, иако само што го прослави првиот роденден, веќе оди на високи потпетици!

Ким го документирала моментот кога Чикаго оди во неонско жолти потпетици и видеото го објави на Инстаграм. Во видеото, малата наследничка, оди низ собата на високи потпетици, а потоа оди до креветот за да ја земе чантата која ќе и го надополни целиот стајлинг.

ОВДЕ може да го погледнете видеото!

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: