Ќерката на Чолиќ мами воздишки: Убавата Уна заблеска во црн фустан со делкоте и длабок шлиц (ФОТО)

Ќерката на Чолиќ мами воздишки: Убавата Уна заблеска во црн фустан со делкоте и длабок шлиц (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Уна Чолиќ, ќерката на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, беше во Штарк Арената во Белград, каде ја проследи манифестацијата MAC и присутните ги остави без здив со својот изглед.

Убавата ќерка на Чолиќ заблеска во црн фустан со деколте, со кој привлече посебно внимание.

Со големиот шлиц и длабокото деколте Уна ги остави сите со утворени усти, а целата комбинација ја надополни со црвен кармин.

Како изгледаше, погледнете во продолжение:


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: