Ќерката на Траволта е вистинска убавица: Има 20 години, а еве со што се занимава

Ќерката на Траволта е вистинска убавица: Има 20 години, а еве со што се занимава

Објавена во: Совети // Семејство

Ела Траволта, ќерката на актерската двојка Џон Траволта и Кели Престон тргна по стапките на своите познати родители...

Ела благодарејќи на својот талент и убави црти на лицето веќе сними неколку филмови и веќе заработува во Холивуд. Доколку на тоа го додадеме и фактот дека е ќерка на познати родители, не се соменваме дека пред неа е убава иднина и кариера.

Неодамна со својот познат татко Џон сними и една рекла, а кога ќе ја видите ќе забележите неверојатна сличност со нејзиниот татко.

Многу е активна на Инстаграм каде што споделува моменти од животот.Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: