Комбо на денот: Антониа Гиговска во црн костим, полн погодок за секоја пригода

Комбо на денот: Антониа Гиговска во црн костим, полн погодок за секоја пригода

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка Антониа Гиговска ретко греши кога се модните комбинации во прашање...

Инспирацијата за комбо на денот, денес ја најдовме на Инстаграм профилот на пејачката Антониа Гиговска. Таа позира во црн костим, а целата комбинација ја разигра со впечатлив ѓердан изработен од проѕирни и нежно розови кристали.

Со испегланата коса и нежната шминка го заокружи целиот изглед, а како изгледа во оваа комбинација погледнете во продолжение:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: