Комбо на денот: Како Кортни Кардашијан ги носи најпопуларните панталони есенва?

Комбо на денот: Како Кортни Кардашијан ги носи најпопуларните панталони есенва?

Објавена во: Мода // Moj стил

Деновиве фокусот е особено на една од сестрите Кардашијан, но овојпат не се работи за скандал, напротив - Кортни ќе „рипне во тавче“, ја запроси нејзиното момче 
Тревис со кој се неполна година во врска.

Но ние ќе се фокусираме на стилот на Кортни бидејќи ја забележавме во панталоните кои се доста популарни сезонава, па да видиме како таа ги носи.

Станува збор за светкави панталони кои на Инстаграм ги гледаме буквално во сите бои и нијанси, а таа се одлучила за црни.

Дефинитивно се statement парче и ленсо се комбинираат бидејќи сами по себе се доволни, па се' што ви треба е обична еднобојна мајца.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: