Комбо на денот: Сара Јо „сервира“ безвременска мода

Комбо на денот: Сара Јо „сервира“ безвременска мода

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката Сара Јо воодушеви со модниот избор.

Во кариран костим, како водечко парче на сезонава, во комбинација со црни кожени мартинки и кожена капа, пејачката изгледа одлично.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: