Латекс и неонски бои: Ова е новогодишниот „аутфит“ на Кендал Џенер!

Латекс и неонски бои: Ова е новогодишниот „аутфит“ на Кендал Џенер!

Објавена во: Мода // Moj стил

Кендал Џенер, Новата година ја дочека во одличен „аутфит“, со кој секако го „запали“ Инстаграм. Зелена неонска маичка и хеланки од латекс беа нејзиниот избор.

Дефинитивно ова е „аутфит“ со кој секоја девојка би требало да го носи оваа година. А, како изгледаше тоа на Кендал, погледнете во продолжение!

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: