Лила посака среќни празници со тренди аутфит!

Лила посака среќни празници со тренди аутфит!

Објавена во: Мода // Moj стил

Водителката Лила Филиповска важи за една од најатрактивните жени од јавниот свет во Македонија. Овојпат таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која им ги честита Божиќните празници на сите.

„Срцето само кон љубов нека Ве води... среќен празник, Христос се роди“ - напиша познатата водителка.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: