Ливерпул изгуби три пати откако 10-годишниот фан на Манчестер Јунајтед му напиша писмо на Клоп

Ливерпул изгуби три пати откако 10-годишниот фан на Манчестер Јунајтед му напиша писмо на Клоп

Објавена во: Спорт // Фудбал

Од почетокот на минатата недела, Ливерпул изгуби три пати во натрпеварите од оваа сезона.

Одеднаш, големата екипа на Ливерпул и моќниот Клоп изгуби три од нивните последни натпревари во три различни натпреварувања, и не даде ниту еден гол.

Што се случи? Можеби сето тоа е поради 10-годишниот фан на Манчестер Јунајтед, Дараг Крли.

Целата приказна прочитајте ја на Машки магазин.

Објавена во: Спорт // Фудбал

Можеби ќе ве интересира: