Малата Мартија на потпетици и во одличен „аутфит“ носи нови трендови помеѓу тинејџерите!

Малата Мартија на потпетици и во одличен „аутфит“ носи нови трендови помеѓу тинејџерите!

Објавена во: Moj стил, Музика

Колку само беше мала и скромна кога започна во музичкото напреварување „Пинкове ѕвездице“, а денес таа е вистинска девојка, а и омилена ѕвезда меѓу тинејџерите.

Чизми со потпетици, долг капут и одличен црн фустан, беа изборот на Мартија за најновата фотосесија, која ја објави на својот Инстаграм профил. За тоа колку и е одличен стајлингот потврдуваат и лајковите кои таа ги доби за овие неколку фотографии.

Во продолжение ве оставаме да уживате во фотките на Мартија!

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: