Маникир за Денот на вљубените: Вашето момче сигурно ќе го забележи (ФОТО)

Маникир за Денот на вљубените: Вашето момче сигурно ќе го забележи (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Уште не можете да се одлучите какви нокти да направите за Денот на вљубените?

Ги пронајдовме најромантичните и најмодерните идеи за вас. Кога ќе видите за какви нокти станува збор, ќе се воодушевите.

# Француски маникир со срциња

# Кралот срце

# Неонски срциња

# Срце „Јин-Јанг“


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: