Маникири за Денот на вљубените кои ќе направат вашите нокти да изгледаат преслатко: Време е за срциња и црвени тонови

Маникири за Денот на вљубените кои ќе направат вашите нокти да изгледаат преслатко: Време е за срциња и црвени тонови

Објавена во: Мода // In and Out

Маникирите за Денот на вљубените се секогаш толку слатки, полни со срца и розови или црвени бои. Оваа година направете посебен маникир за Денот на вљубените, а идеите за нив ве очекуваат подолу

Само затоа што ноктите се за Денот на вљубените, не значи дека не можете да ги носите по Денот на вљубените. Срцата се секогаш ИН, само во овој период од годината ваквите маникири стануваат попопуларни од било кога. 

Овој февруари носиме сладок и женствен маникир цел месец! 


Извор: teen365.hr

Фото: Instagram

Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: