Наташа Беквалац од младите денови: Бринета со очила, многумина мораа да ја погледнат два пати (ФОТО)

Наташа Беквалац од младите денови: Бринета со очила, многумина мораа да ја погледнат два пати (ФОТО)

Препознатливата насмевка и нејзината природна убавина ги имала и тогаш...

Пејачката Наташа Беквалац на многумина им е позната како барбиката од Нови Сад.

Позната е по својата руса коса и ненадмината убавина, но фотографијата од нејзините млади денови изненади многумина.

Се појави фотографија на која Наташа позира покрај кревет, а очилата и кафената коса сепак натераа многумина да погледнат два пати.

Меѓутоа, препознатливата насмевка и нејзината природна убавина и тука се дојдени до израз и овој пат, така што нема сомнеж дека луѓе уште тогаш знаеле дека ќе крши многу срца.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Можеби ќе ве интересира: