Неделен хороскоп (04-10 април): Што ве очекува на љубовен план периодов?

Неделен хороскоп (04-10 април): Што ве очекува на љубовен план периодов?

Овен

Слободниот Овен ќе започне врска. Овните кои се во врска минуваат низ тест фаза, бидејќи може да дојде до недоверба во односот. 

Бик

Ве очекуваат важни вести од странство. Неделава можно е да одите на патување заедно со партнерот. Има се поголемо зближување помеѓу вас.

Близнаци

Неделава се' ќе ви биде многу полесно. Искористете ја наклонетоста на планетите. Близнаците кои се во врска може да очекуваат сериозен разговор со партнерот - криза на доверба. 

Рак

Зголемениот магнетизам ќе ве натера да го привлекувате вниманието на спротивниот пол на секој чекор. Оние Ракови кои се во врска можат да бидат во искушение. 

Лав

Ќе дојде до завршување на важна работа што сте ја започнале порано. Неделава ќе се соочувате со посебен успех.
Лавовите кои се слободни ќе запознаат интересна личност.

Девица

Оваа недела Девицата ја очекува стабилизација на емотивен план. Слободните Девици можат да се заљубат на прв поглед. 


Следна страна

Можеби ќе ве интересира:

За Hashtag

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те мачат и да ги следиш видеата на најпознатите Јутјубери кај нас и во светот.