Неделен хороскоп 24-28 април: Проблеми за неколку знаци

Неделен хороскоп 24-28 април: Проблеми за неколку знаци

Овен

Во текот на неделава зависи од вас како ќе траат овие неколку дена, бидејќи силно сте под влијание на моменталната емотивна состојба. Ви недостига љубовна поддршка и тоа може да доведе до многу негативни коментари од вашиот партнер.

Бик

Бидете подготвени да соработувате со личност под знакот Лав, иако за вас е товар да соработувате со таа личност. Обидете се да се концентрирате подобро и ќе постигнете голем напредок во текот на следниот месец.

Близнаци

Многу сте друштвени и тоа ве прави особено среќни неделава. Личноста под знакот Лав ќе биде благодарна за понудената услуга. Љубовната ситуација се подобрува.

Рак

Месечината го активира вашето поле на тајни, затоа внимавајте да не дозволите нешто да излезе во јавност што не треба. Ситуацијата дома се подобрува благодарение на вашата иницијатива да бидете искрени еден со друг.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира:

За Hashtag

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те мачат и да ги следиш видеата на најпознатите Јутјубери кај нас и во светот.