НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Мирна недела за едни, незадоволство во љубовта за другите знаци

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Мирна недела за едни, незадоволство во љубовта за другите знаци

Овен

Ве очекува период кој може да ви донесе мир на училиште, без големи стресови. На полето на љубовта ве очекува поволна фаза за врска.

Бик

Нема да бидете претерано задоволни со случувањата за време на оваа недела. Пред вас е период во кој ќе имате многу кочници на училиште. Во љубовта следува оддалечување од саканата личност.

Близнаци

На полето на финансии ви доаѓа значајно подобрување. Можете да учекувате дека ќе бидете задоволни. Кога е во прашање љубовта, се потпирате на саканата личност која ве почитува, сака и разбира.

Рак

Ве очекува период во кој на училиште ви носи некое разрешување. Пред вас е фаза во која ќе носите важни одлуки. Во љубовта не сте претерано задоволни.

Лав

Ве очекува поволен период во кој на училиште ќе добивате многу генијални идеи. Кога е во прашање љубовта, ги криете своите чувства и се плашите отворено да ги покажете.

Девица

Ве очекува сосема стабилна ситуација кога е во прашање училиштето. Задоволни сте со она што сте го постигнале досега. Кога станува збор за љубовта, среќни сте, бидејќи покрај партнерот имате се што ви е потребно.

Вага

Наредниот период ви се пружа можност да напредувате. Кога е во прашање љубовта, подготвени сте за сериозни одлуки и не сакате ништо помалку од она што ќе го побарате.

Шкорпија

Кога е во прашање училиштето, може да очекувате дека факторот на среќа ќе ве следи. на полето на љубов ценете ја слободата. Саката личност која нема да ве оптеретува.

Стрелец

Ве очекува период кој ви носи можност да решите од важни прашања поврзани со семејството. На полето на љубов ве очекува период во кој ќе имате стабилна состојба со саканата личност.

Јарец

Многу работи на училиште ви зависат од други луѓе. Пред вас е период кој може да ви донесе компликации. Бидете подготвени на решинија на полето на љубовта и подобрување на односите со партнерот.

Водолија

Ве очекува период кој може да ви донесе помалку проблеми на полето на училиште. Не сте сигурни која одлука е добра за вас. По прашање за љубовта ве очекува неповолна состојба. Монотонијата ви го менува односот со саканата личност.

Риби

Може да очекувате поволна недела. Ситуацијата се одвива онака како што сте сакале и очекувале. Нова љубов доаѓа во вашиот живот и многу сте среќни поради тоа.

Можеби ќе ве интересира: