Неделен хороскоп: Неколку знаци да внимаваат на односот со пријателите

Неделен хороскоп: Неколку знаци да внимаваат на односот со пријателите

Астролошки гледано, неделава носи многу тешки денови, а еве што го чека секој хороскопски знак

Овен

Неделава сте особено расположени за разговор со луѓето околу себе. Со вашата добра енергија ги придвижувате другите посебни членови на семејството. До крајот на неделава, ќе бидете свесни за можните проблеми со 'рбетот.

Бик

Не ве бива со денови кога се во прашање врските дома, но тоа вешто го прикривате. Во следниот период потрудете се да не бидете премногу љубоморни бидејќи тоа може да донесе големи проблеми во бракот или во врската.

Близнаци

Посветовиете ги овие ден на себе и на вашите најблиски бидејќи месечината ги поттикнува вашите емоции и се што емотивно доживувате. Не донесувајте избрзани деловни одлуки особено кога станува збор за врска со личност од Вага.

Рак

До крајот на неделава ќе имате неколку ситуации кои емотивно не можете да ги контролирате, а тоа многу ќе ве вознемири. Здравствената состојба е загрижувачка, внимавајте на имунитетот.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира:

За Hashtag

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те мачат и да ги следиш видеата на најпознатите Јутјубери кај нас и во светот.