Неделен хороскоп: Неколку знаци да внимаваат на односот со пријателите

Неделен хороскоп: Неколку знаци да внимаваат на односот со пријателите

Стрелец

Ова е идеален период да се свртите кон себе и кон вашите желби, особено затоа што Венера добро го гледа вашето Сонце. До крајот на неделава обрнете внимание на можните проблеми со температурата и грлото.

Јарец

Деловната ситуација ви се подобрува од ден на ден и денес ќе имате многу важен состанок со претпоставените. Неделава потрудете се да бидете во склад со себе и вашите желби.

Водолија

Месечината негативно го гледа вашето поле на комуникација и може да имате многу незгодни деловни разговори. За да избегнете се што е негативно, обидете се да се концентрирате на она што е добро и позитивно.

Риба

Ситуацијата е незавидна и обидете се да се концентрирате на добри односи и добра комуникација, особено во однос на работната и деловната соработка. Проблеми со главоболка.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: