Неделен хороскоп: Пресврт на неколку полиња пред неколку знаци

Неделен хороскоп: Пресврт на неколку полиња пред неколку знаци

Еве што ви предвидуваат ѕвездите

Овен

Неделава ќе бидете многу добро расположени благодарение на добрите односи со деловните соработници и пријатели. Посветете се емотивно на партнерот, но не дозволувајте тој да се сврти против вас.

Бик

Неделава ќе сте многу активни на деловен план, а приватната страна е во втор план. Ситуацијата е многу комплицирана во семејството бидејќи не сте во можност да се соочите со луѓето околу вас до крај.

Близнаци

Марс е активен во вашето поле на заработка и нема да можете да направите многу бидејќи тоа се работи кои се надвор од ваша контрола. Деловните аспекти се многу затворени бидејќи сте потрошиле премногу од себе во последните неколку месеци. Здравјето е одлично.

Рак

Следните неколку дена заостанувате во сите аспекти на работата и сте многу далеку од она што треба да го работите во бизнисот. Личноста под знакот Јарец е одлична деловна поддршка за вас и треба да ја искористите на најдобар начин за себе.

Лав

Емоциите се многу нестабилни и ова е големо оптоварување за вас бидејќи во последните неколку месеци бевте многу емотивно расеани. Љубовната ситуација е многу комплицирана поради вашата потреба секогаш да бидете во право.

Девица

Во овој период многу е важно да се посветите на се‘ што сте планирале, а сте запоставиле поради работата. Партнерот е лут поради некои ваши погрешни одлуки кои лошо се одразиле на вашата врска. Здравјето е стабилно.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: