Неделен хороскоп 9-15 мај: Радосни вести за неколку знаци

Неделен хороскоп 9-15 мај: Радосни вести за неколку знаци

Овен

Работа: Оваа недела ви носи успешно завршување на голем проект од порано. Постои можност за обнова на соработката со старите деловни соработници.

Љубов: Долго време ви се допаѓа една личност од работа. Направете го првиот чекор и ќе успеете да ја/го освоите.

Здравје: Солидно.

Бик

Работа: Оваа недела ќе биде одбележана со деловни преговори со странска компанија или некој од странство. Еден од вашите клучни соработници може тврдоглаво да се придржува до вашите услови.

Љубов: Романтична вечер со партнерот ќе ви донесе атмосфера на растечка блискост.

Здравје: Солидно.

Близнаци

Работа: Невработените Близнаци ги очекува важно интервју за работа. Многу ќе зависи од вашите перформанси.

Љубов: Имате ново љубовно поглавје со нова личност пред вас, но тоа може да се однесува контрадикторно и да ве доведе во дилема.

Здравје: Добро.

Рак

Работа: Ова е вистинско време да ги реализирате вашите иновативни идеи. Ова ќе ве стави далеку пред конкуренцијата.

Љубов: Односот со партнерот влезе во помирни води. Следува понатамошна стабилизација.

Здравје: Одморете повеќе.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира:

За Hashtag

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те мачат и да ги следиш видеата на најпознатите Јутјубери кај нас и во светот.