Неделен хороскоп: Рибите да се чуваат од лажни пријатели

Неделен хороскоп: Рибите да се чуваат од лажни пријатели

Oвен

Во наредниот период ќе бидете многу окупирани со работи од минатото, особено кога станува збор за односот со партнерот. Обидете се да решите одредени работи преку компромис.

Бик

Односот со семејството е многу критичен поради одредени работи со кои нема да се согласите. Најдобро би било добро да размислите за вашите потези и што ќе одлучите.

Близнаци

Меркур го активира вашето поле на разговор и деловната страна е под влијание на честите разговори во следните десет дена. Љубовната ситуација е стабилна и би било добро да се потпрете на себе. Главоболка.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: