Неделен хороскоп: Само еден знак ќе има среќа со финансиите

Неделен хороскоп: Само еден знак ќе има среќа со финансиите

За Девиците следат значајни денови кога станува збор за љубовта, а Близнаците можат да очекуваат повеќе пари

ОВЕН

ЉУБОВ: Нема да им придавате доволно значење на желбите на партнерот и тоа може да ви се врати како контраефект. 

РАБОТА: Ќе се грижите за вашата деловна иднина иако навистина нема причина за тоа. ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

БИК

ЉУБОВ: Неделава ќе бидете во променливо расположение, што ќе го збуни партнерот. РАБОТА: Некои проблеми би можеле да ве спречат да дадете се од себе на работа. ЗДРАВЈЕ: Со лоша здравствена состојба сте.

БЛИЗНАЦИ

ЉУБОВ: Можен е раздор во врската поради парични прашања или планови. 

РАБОТА: Можете да добиете повеќе пари, од работа, од продажба на некој недвижен имот или од семејството. 

ЗДРАВЈЕ: Респираторна настинка.

РАК

ЉУБОВ: Ве очекуваат среќни денови кога станува збор за љубовта, но не толку ако сте сингл, колку да сте веќе во врска или брак. 

РАБОТА: Можеби ќе имате проблеми поради луѓето кои работат со вас. 

ЗДРАВЈЕ: Солидно здравје .


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: