Неделен хороскоп: Враќање на старата љубов во животот на еден знак

Неделен хороскоп: Враќање на старата љубов во животот на еден знак

Овен

Планетарните аспекти може да предизвикаат застој на бизнисот. Еден од вашите соработници стана проблематичен. Наизменичната врска со партнерот и недефинираната врска меѓу вас почнуваат емотивно да ве исцрпуваат. Разговарајте отворено за вашата заедничка иднина. Температура.

Бик

Внимавајте бидејќи неделава се можни некои пропусти. Падот на концентрацијата може да предизвика сериозни грешки и материјална штета. Биковите кои се во врска или во брак се соочуваат со стар проблем. Неопходно е итно да се реши. Низок имунитет.

Близнаци

Негативен коментар од претпоставените може да ве изнервира. Обидете се да бидете колку што е можно подобри и ускратете им ги идните одлични резултати. Близнаците може да бидат во искушение одеднаш да влезат во тајна врска. Запознавањето со една Водолија може да се покаже фатално. Избегнувајте газирани пијалоци.

Рак

Неделава може да наидете на проблем во комуникацијата со деловните соработници. Потребен е компромис. Слободните Ракови ги чека познанство со фатална Шкорпија. Ракот кој е во врска може да помине низ краткорочна криза. Склони сте кон алкохол.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: