НОВОГОДИШЕН СТИЛ: Без светки и јаки бои, изгледај едноставно и „кул“!

НОВОГОДИШЕН СТИЛ: Без светки и јаки бои, изгледај едноставно и „кул“!

Објавена во: Мода // Moj стил

Новогодишната еуфорија одамна започна, а со тоа и потрагата по совршено парче за новогодишната ноќ. Ние ти предлагаме неколку едноставни, мали, црни SPRINGFIELD
фустани кои се совршени токму за оваа забава.

Чипката никогаш не излегува од мода, особено доколку е нежна и ненаметлива.

Едноставен и лелеав фустан кој во комбинација со ниски чизми, ќе направи да изгледаш совршено, a ќе се чувствуваш и комотно.

Изгледај совршено со слободно пуштена коса и едноставен, црн, тесен фустан.

Црн фустан со минимални апликации на рамената, совршен не само за новогодишната ноќ туку и за секојдневните вечерни излегувања.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: