Патики и светкаво здолниште: Ова е новогодишниот „аутфит“ на пејачката Елена Ристеска!

Патики и светкаво здолниште: Ова е новогодишниот „аутфит“ на пејачката Елена Ристеска!

Објавена во: Moj стил, Музика

Има ли поубаво нешто од тоа во комоција да ја дочекаш Новата година? Дефинитивно не. По ова се водеше и пејачката Елена Ристеска.

Имено таа за новогодишната ноќ се одлучи за еден минималистички „аутфит“. Црна маичка, мини светкаво здолниште и бели патики беа дел од нејзиниот „аутфит“. А, како таа изгледаше погледнете во продолжение!

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: